Počasí

Horský hotel Volareza - Praděd, Vzduch
Praděd VolarezaPraděd - Vysílač, Vzduch
Praděd Volareza4.8 °C
| Oblast | Olomoucký kraj, Jeseníky (MS), Olomoucký kraj, Jeseníky, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°4'15.70"N, 17°14'18.91"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 242
Identifikátor tohoto měřidla: 242
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 14.5.2026 v 19:40 | 4.8 °C |
| 14.5.2026 v 19:35 | 4.8 °C |
| 14.5.2026 v 19:30 | 4.8 °C |
| 14.5.2026 v 19:25 | 4.7 °C |
| 14.5.2026 v 19:20 | 4.7 °C |
| 14.5.2026 v 19:15 | 4.9 °C |
| 14.5.2026 v 19:10 | 5.1 °C |
| 14.5.2026 v 19:00 | 5.2 °C |
| 14.5.2026 v 18:55 | 5.1 °C |
| 14.5.2026 v 18:50 | 5.2 °C |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.1 °C |
| Maximum | 6.4 °C |
| Průměr | 3.4 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.3 °C |
| Maximum | 11.0 °C |
| Průměr | 3.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.3 °C |
| Maximum | 16.7 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.0 °C |
| Maximum | 16.7 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





