Počasí

Město Plzeň, Teplota
Teplota ve městě Plzeň na sídlišti Košutka.Zdroj: meteoplzen.cz
12.2 °C
| Oblast | Plzeňský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 435
Identifikátor tohoto měřidla: 435
Kamera v okolí
Sídliště Košutka
Pohled na plzeňské sídliště Koštuka směrem na východ na Blovec..
Zdroj: meteoplzen.cz
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 13.5.2026 v 14:50 | 12.2 °C |
| 13.5.2026 v 14:45 | 12.3 °C |
| 13.5.2026 v 14:40 | 12.3 °C |
| 13.5.2026 v 14:35 | 12.3 °C |
| 13.5.2026 v 14:30 | 12.3 °C |
| 13.5.2026 v 14:25 | 12.4 °C |
| 13.5.2026 v 14:20 | 12.5 °C |
| 13.5.2026 v 14:15 | 12.6 °C |
| 13.5.2026 v 14:10 | 12.6 °C |
| 13.5.2026 v 14:05 | 12.3 °C |
Statistiky údajů
| 13.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.2 °C |
| Maximum | 13.1 °C |
| Průměr | 6.7 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.2 °C |
| Maximum | 19.2 °C |
| Průměr | 9.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.9 °C |
| Maximum | 28.7 °C |
| Průměr | 13.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.4 °C |
| Maximum | 28.7 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
Středa – 13.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Sídliště Košutka
Pohled na plzeňské sídliště Koštuka směrem na východ na Blovec..
Zdroj: meteoplzen.cz
Měřidla v okolí
