Počasí

Město Ostrava, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu měřena ve Slezské Ostravě.Letní koupaliště Ostrava Poruba, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu měřena ve Slezské Ostravě.5.3 °C
| Oblast | Ostrava, Ostrava |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 234
Identifikátor tohoto měřidla: 234
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 31.3.2026 v 03:10 | 5.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:05 | 5.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:00 | 5.3 °C |
| 31.3.2026 v 02:55 | 5.3 °C |
| 31.3.2026 v 02:50 | 5.3 °C |
| 31.3.2026 v 02:45 | 5.3 °C |
| 31.3.2026 v 02:40 | 5.3 °C |
| 31.3.2026 v 02:35 | 5.3 °C |
| 31.3.2026 v 02:30 | 5.4 °C |
| 31.3.2026 v 02:25 | 5.4 °C |
Statistiky údajů
| 31.3.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.3 °C |
| Maximum | 6.1 °C |
| Průměr | 5.5 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.5 °C |
| Maximum | 10.1 °C |
| Průměr | 7.4 °C |
| Březen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.1 °C |
| Maximum | 16.7 °C |
| Průměr | 7.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -9.0 °C |
| Maximum | 16.7 °C |
| Průměr | 2.8 °C |
Úterý – 31.3.2026
14. týden
Březen – 3. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
