Počasí

Město Mnichovo Hradiště, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v Mnichově Hradišti--
| Oblast | Středočeský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 233
Identifikátor tohoto měřidla: 233
Kamera v okolí
Panorama Mnichova Hradiště
Pohled z městského úřadu na kostel sv. Jakuba směrem na zámek Mnichovo Hradiště.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 2.4.2026 v 10:15 | 14.1 °C |
| 2.4.2026 v 01:15 | 1.3 °C |
| 1.4.2026 v 12:45 | 12.5 °C |
| 1.4.2026 v 00:50 | 3.2 °C |
| 1.4.2026 v 00:10 | 3.0 °C |
| 28.3.2026 v 18:15 | 9.4 °C |
| 28.3.2026 v 18:10 | 9.4 °C |
| 28.3.2026 v 18:05 | 9.9 °C |
| 28.3.2026 v 18:00 | 9.9 °C |
| 28.3.2026 v 17:55 | 9.9 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.3 °C |
| Maximum | 14.1 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.3 °C |
| Maximum | 14.1 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -19.1 °C |
| Maximum | 18.5 °C |
| Průměr | 2.4 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Panorama Mnichova Hradiště
Pohled z městského úřadu na kostel sv. Jakuba směrem na zámek Mnichovo Hradiště.
Měřidla v okolí
