Počasí

Město Brno, Teplota vzduchu
Teplota ovzduší měřená na hvězdárně Mikuláše Koperníka v BrněKoupaliště Dobrák, Teplota vzduchu
Teplota ovzduší měřená na hvězdárně Mikuláše Koperníka v Brně10.1 °C
| Oblast | Brno, Brno |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 61
Identifikátor tohoto měřidla: 61
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 27.4.2026 v 08:55 | 10.1 °C |
| 27.4.2026 v 08:50 | 10.1 °C |
| 27.4.2026 v 08:45 | 9.5 °C |
| 27.4.2026 v 08:40 | 9.3 °C |
| 27.4.2026 v 08:35 | 9.3 °C |
| 27.4.2026 v 08:30 | 8.6 °C |
| 27.4.2026 v 08:25 | 8.2 °C |
| 27.4.2026 v 08:20 | 8.2 °C |
| 27.4.2026 v 08:15 | 7.4 °C |
| 27.4.2026 v 08:10 | 7.3 °C |
Statistiky údajů
| 27.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 10.1 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.8 °C |
| Maximum | 10.1 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.2 °C |
| Maximum | 25.1 °C |
| Průměr | 11.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -10.9 °C |
| Maximum | 25.1 °C |
| Průměr | 5.4 °C |
Pondělí – 27.4.2026
18. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

