Počasí

Lyžařský vlek Radvanice, Teplota vzduchu
Aktuální teplota vzduchu v Radvanicích20.1 °C
| Oblast | Jestřebí hory |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 414
Identifikátor tohoto měřidla: 414
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 12:25 | 20.1 °C |
| 5.4.2026 v 12:20 | 20.1 °C |
| 5.4.2026 v 12:15 | 20.1 °C |
| 5.4.2026 v 12:10 | 19.2 °C |
| 5.4.2026 v 12:05 | 16.1 °C |
| 5.4.2026 v 12:00 | 15.5 °C |
| 5.4.2026 v 11:55 | 14.0 °C |
| 5.4.2026 v 11:50 | 14.6 °C |
| 5.4.2026 v 11:45 | 15.8 °C |
| 5.4.2026 v 11:40 | 17.4 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.6 °C |
| Maximum | 20.1 °C |
| Průměr | 8.2 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.9 °C |
| Maximum | 20.1 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.9 °C |
| Maximum | 20.1 °C |
| Průměr | 5.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.7 °C |
| Maximum | 20.1 °C |
| Průměr | 0.8 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí