Počasí

Skiareál Filipov, Teplota u nástupní stanice
Teplota vzduchu u nástupní stanice skiareálu Filipov12.1 °C
| Oblast | Bílé Karpaty |
| GPS | 48°51'9.45"N; 17°32'30.02"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 35
Identifikátor tohoto měřidla: 35
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 29.5.2026 v 23:15 | 12.1 °C |
| 29.5.2026 v 23:10 | 12.2 °C |
| 29.5.2026 v 23:05 | 12.2 °C |
| 29.5.2026 v 23:00 | 12.1 °C |
| 29.5.2026 v 22:55 | 12.3 °C |
| 29.5.2026 v 22:50 | 12.4 °C |
| 29.5.2026 v 22:45 | 12.5 °C |
| 29.5.2026 v 22:40 | 12.6 °C |
| 29.5.2026 v 22:35 | 12.6 °C |
| 29.5.2026 v 22:30 | 12.7 °C |
Statistiky údajů
| 29.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.3 °C |
| Maximum | 24.8 °C |
| Průměr | 15.8 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.3 °C |
| Maximum | 29.0 °C |
| Průměr | 18.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.1 °C |
| Maximum | 29.0 °C |
| Průměr | 14.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.8 °C |
| Maximum | 29.0 °C |
| Průměr | 6.3 °C |
Pátek – 29.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



