Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 402
Identifikátor tohoto měřidla: 402
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 12:40 | 20.8 °C |
| 20.5.2026 v 12:35 | 20.7 °C |
| 20.5.2026 v 12:30 | 19.9 °C |
| 20.5.2026 v 12:25 | 19.4 °C |
| 20.5.2026 v 12:20 | 19.6 °C |
| 20.5.2026 v 12:15 | 19.3 °C |
| 20.5.2026 v 12:10 | 19.1 °C |
| 20.5.2026 v 12:05 | 19.1 °C |
| 20.5.2026 v 12:00 | 19.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:55 | 19.4 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.9 °C |
| Maximum | 21.2 °C |
| Průměr | 12.1 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.1 °C |
| Maximum | 21.2 °C |
| Průměr | 11.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.3 °C |
| Maximum | 23.7 °C |
| Průměr | 12.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.4 °C |
| Maximum | 23.7 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí