Počasí

TJ Němčičky, Rychlost větru
Rychlost větru ve skiareálu Němčičky ve spodní čási sjezdovky2.5 m/s
| Oblast | Jihomoravský kraj |
| GPS | 48°55'52.09"N; 16°50'5.60"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 127
Identifikátor tohoto měřidla: 127
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.4.2026 v 02:15 | 2.5 m/s |
| 1.4.2026 v 02:10 | 1.8 m/s |
| 1.4.2026 v 02:05 | 2.2 m/s |
| 1.4.2026 v 02:00 | 2.0 m/s |
| 1.4.2026 v 01:55 | 2.3 m/s |
| 1.4.2026 v 01:50 | 2.3 m/s |
| 1.4.2026 v 01:45 | 2.2 m/s |
| 1.4.2026 v 01:40 | 1.9 m/s |
| 1.4.2026 v 01:35 | 2.0 m/s |
| 1.4.2026 v 01:30 | 2.1 m/s |
Statistiky údajů
| 1.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.4 m/s |
| Maximum | 2.6 m/s |
| Průměr | 2.0 m/s |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 5.6 m/s |
| Průměr | 2.2 m/s |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.4 m/s |
| Maximum | 2.6 m/s |
| Průměr | 2.0 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 7.2 m/s |
| Průměr | 1.4 m/s |
Středa – 1.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




