Počasí

Koupaliště Bystřice pod Hostýnem, Velký bazén
Teplota vody18.7 °C
| Oblast | Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem |
| GPS | 49°24'33.27"N, 17°41'5.19"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 392
Identifikátor tohoto měřidla: 392
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.5.2026 v 15:55 | 18.7 °C |
| 15.5.2026 v 15:55 | 18.7 °C |
| 15.5.2026 v 15:55 | 18.7 °C |
| 15.5.2026 v 15:50 | 18.8 °C |
| 15.5.2026 v 15:50 | 18.8 °C |
| 15.5.2026 v 15:50 | 18.8 °C |
| 15.5.2026 v 15:45 | 18.8 °C |
| 15.5.2026 v 15:45 | 18.8 °C |
| 15.5.2026 v 15:45 | 18.8 °C |
| 15.5.2026 v 15:40 | 18.9 °C |
Statistiky údajů
| 15.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.8 °C |
| Maximum | 18.9 °C |
| Průměr | 11.4 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.6 °C |
| Maximum | 35.6 °C |
| Průměr | 14.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.3 °C |
| Maximum | 44.4 °C |
| Průměr | 18.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.6 °C |
| Maximum | 44.4 °C |
| Průměr | 6.4 °C |
Pátek – 15.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




