Počasí

Město Bystřice pod Hostýnem, Srážky
SrážkyKoupaliště Bystřice pod Hostýnem, Srážky
Srážky0 mm/h
| Oblast | Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem, Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem |
| GPS | 49°24'33.27"N, 17°41'5.19"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 389
Identifikátor tohoto měřidla: 389
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.4.2026 v 15:40 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 15:35 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 15:30 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 15:25 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 15:20 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 15:15 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 15:10 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 15:05 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 15:00 | 0.0 mm/h |
| 15.4.2026 v 14:55 | 0.0 mm/h |
Statistiky údajů
| 15.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 mm/h |
| Maximum | 0.0 mm/h |
| Průměr | 0.0 mm/h |
| 16. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 mm/h |
| Maximum | 0.3 mm/h |
| Průměr | 0.0 mm/h |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 mm/h |
| Maximum | 0.3 mm/h |
| Průměr | 0.0 mm/h |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 mm/h |
| Maximum | 0.6 mm/h |
| Průměr | 0.0 mm/h |
Středa – 15.4.2026
16. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




