Počasí

Město Bystřice pod Hostýnem, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v na koupališti v Bystřici pod Hostýnem.Koupaliště Bystřice pod Hostýnem, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v na koupališti v Bystřici pod Hostýnem.5.9 °C
| Oblast | Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem, Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem |
| GPS | 49°24'33.27"N, 17°41'5.19"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 386
Identifikátor tohoto měřidla: 386
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 5.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 6.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 6.1 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 6.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 6.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 6.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 6.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 6.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 6.5 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 6.6 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.9 °C |
| Maximum | 14.3 °C |
| Průměr | 10.4 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.9 °C |
| Maximum | 21.5 °C |
| Průměr | 14.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.0 °C |
| Maximum | 27.7 °C |
| Průměr | 16.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.8 °C |
| Maximum | 27.7 °C |
| Průměr | 5.3 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




