Počasí

Město Bystřice pod Hostýnem, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu Fotbl.klub v Bystřici pod Hostýnem.Fotbalový klub Bystřice pod Hostýnem, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu Fotbl.klub v Bystřici pod Hostýnem.13 °C
| Oblast | Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem, Zlínský kraj, Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem |
| GPS | 49°24'33.27"N, 17°41'5.19"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 459
Identifikátor tohoto měřidla: 459
Kamera v okolí
Fotbalový stadión, Kelčský Javorník
Pohled přes fotbalový stadión v Bystřici pod Hostýnem směrem na východ na Kelčský Javorník.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 04:35 | 13.0 °C |
| 26.5.2026 v 04:30 | 13.1 °C |
| 26.5.2026 v 04:25 | 13.2 °C |
| 26.5.2026 v 04:20 | 13.3 °C |
| 26.5.2026 v 04:15 | 13.4 °C |
| 26.5.2026 v 04:10 | 13.4 °C |
| 26.5.2026 v 04:05 | 13.5 °C |
| 26.5.2026 v 04:00 | 13.6 °C |
| 26.5.2026 v 03:55 | 13.6 °C |
| 26.5.2026 v 03:50 | 13.6 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.0 °C |
| Maximum | 14.9 °C |
| Průměr | 14.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.0 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 19.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.4 °C |
| Maximum | 30.2 °C |
| Průměr | 15.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.4 °C |
| Maximum | 30.2 °C |
| Průměr | 6.5 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Fotbalový stadión, Kelčský Javorník
Pohled přes fotbalový stadión v Bystřici pod Hostýnem směrem na východ na Kelčský Javorník.
Měřidla v okolí




