Počasí

Město Bystřice pod Hostýnem, Rychlost větru
Rychlost větruKoupaliště Bystřice pod Hostýnem, Rychlost větru
Rychlost větru1.7 m/s
| Oblast | Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem, Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem |
| GPS | 49°24'33.27"N, 17°41'5.19"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 390
Identifikátor tohoto měřidla: 390
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 17.5.2026 v 09:05 | 1.7 m/s |
| 17.5.2026 v 09:00 | 1.0 m/s |
| 17.5.2026 v 08:55 | 0.9 m/s |
| 17.5.2026 v 08:50 | 0.9 m/s |
| 17.5.2026 v 08:45 | 1.3 m/s |
| 17.5.2026 v 08:40 | 1.3 m/s |
| 17.5.2026 v 08:35 | 0.9 m/s |
| 17.5.2026 v 08:30 | 1.5 m/s |
| 17.5.2026 v 08:25 | 1.2 m/s |
| 17.5.2026 v 08:20 | 1.1 m/s |
Statistiky údajů
| 17.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 1.9 m/s |
| Průměr | 0.9 m/s |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 3.5 m/s |
| Průměr | 1.2 m/s |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 4.1 m/s |
| Průměr | 1.3 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 5.1 m/s |
| Průměr | 1.4 m/s |
Neděle – 17.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



