Počasí

Koupaliště Bystřice pod Hostýnem, Brouzdaliště
Teplota vody14.1 °C
| Oblast | Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem |
| GPS | 49°24'33.27"N, 17°41'5.19"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 391
Identifikátor tohoto měřidla: 391
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 18.5.2026 v 15:35 | 14.1 °C |
| 18.5.2026 v 15:35 | 14.1 °C |
| 18.5.2026 v 15:30 | 14.0 °C |
| 18.5.2026 v 15:30 | 14.0 °C |
| 18.5.2026 v 15:25 | 14.0 °C |
| 18.5.2026 v 15:25 | 14.0 °C |
| 18.5.2026 v 15:20 | 13.8 °C |
| 18.5.2026 v 15:20 | 13.8 °C |
| 18.5.2026 v 15:15 | 13.8 °C |
| 18.5.2026 v 15:15 | 13.8 °C |
Statistiky údajů
| 18.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.8 °C |
| Maximum | 14.1 °C |
| Průměr | 9.0 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.8 °C |
| Maximum | 14.1 °C |
| Průměr | 9.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.6 °C |
| Maximum | 30.3 °C |
| Průměr | 14.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.8 °C |
| Maximum | 30.3 °C |
| Průměr | 5.2 °C |
Pondělí – 18.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





