Počasí

Červenohorské sedlo, Teplota vzduchu - Žlutá
Červenohorske sedlo - Žlutá14.4 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°7'31.05"N, 17°9'10.74"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 451
Identifikátor tohoto měřidla: 451
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 12:40 | 14.4 °C |
| 20.5.2026 v 12:35 | 14.5 °C |
| 20.5.2026 v 12:30 | 14.4 °C |
| 20.5.2026 v 12:25 | 13.9 °C |
| 20.5.2026 v 12:20 | 13.2 °C |
| 20.5.2026 v 12:15 | 12.5 °C |
| 20.5.2026 v 12:10 | 11.9 °C |
| 20.5.2026 v 12:05 | 11.6 °C |
| 20.5.2026 v 12:00 | 11.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:55 | 11.7 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.9 °C |
| Maximum | 15.1 °C |
| Průměr | 9.5 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.7 °C |
| Maximum | 15.1 °C |
| Průměr | 6.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.8 °C |
| Maximum | 18.9 °C |
| Průměr | 6.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.2 °C |
| Maximum | 18.9 °C |
| Průměr | -0.2 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




