Počasí

Červenohorské sedlo, Teplota vzduchu - LD Výstup
Horní stanice LD6.1 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°07'17.6"N; 17°09'75.4"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 456
Identifikátor tohoto měřidla: 456
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 28.5.2026 v 08:20 | 6.1 °C |
| 28.5.2026 v 08:15 | 6.0 °C |
| 28.5.2026 v 08:10 | 5.9 °C |
| 28.5.2026 v 08:05 | 5.8 °C |
| 28.5.2026 v 08:00 | 5.6 °C |
| 28.5.2026 v 07:55 | 5.6 °C |
| 28.5.2026 v 07:50 | 5.6 °C |
| 28.5.2026 v 07:45 | 5.5 °C |
| 28.5.2026 v 07:40 | 5.5 °C |
| 28.5.2026 v 07:35 | 5.4 °C |
Statistiky údajů
| 28.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.2 °C |
| Maximum | 7.7 °C |
| Průměr | 5.4 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.2 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | 13.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.8 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | 8.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.2 °C |
| Maximum | 20.4 °C |
| Průměr | -0.5 °C |
Čtvrtek – 28.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




