Počasí

Červenohorské sedlo, Rosný bod (WBT) - Žlutá
Rosný bod (WBT) - Žlutá7.5 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°7'31.05"N, 17°9'10.74"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 453
Identifikátor tohoto měřidla: 453
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 00:56 | 7.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:40 | 7.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 7.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 7.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 7.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 7.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 7.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 7.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 7.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 7.7 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.5 °C |
| Maximum | 7.5 °C |
| Průměr | 7.5 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.0 °C |
| Maximum | 10.9 °C |
| Průměr | 7.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 10.9 °C |
| Průměr | 3.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -20.1 °C |
| Maximum | 10.9 °C |
| Průměr | -3.3 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




