Počasí

Červenohorské sedlo, Rosný bod (WBT) - Výstup LD
Rosný bod (WBT) - Výstup LD6.6 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°07'17.6"N; 17°09'75.4"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 458
Identifikátor tohoto měřidla: 458
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 15:10 | 6.6 °C |
| 25.5.2026 v 15:05 | 6.9 °C |
| 25.5.2026 v 15:00 | 6.8 °C |
| 25.5.2026 v 14:55 | 7.2 °C |
| 25.5.2026 v 14:50 | 7.1 °C |
| 25.5.2026 v 14:45 | 6.8 °C |
| 25.5.2026 v 14:40 | 6.7 °C |
| 25.5.2026 v 14:35 | 5.8 °C |
| 25.5.2026 v 14:30 | 6.2 °C |
| 25.5.2026 v 14:25 | 6.5 °C |
Statistiky údajů
| 25.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.0 °C |
| Maximum | 10.9 °C |
| Průměr | 7.2 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.0 °C |
| Maximum | 10.9 °C |
| Průměr | 7.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 10.9 °C |
| Průměr | 3.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -20.1 °C |
| Maximum | 10.9 °C |
| Průměr | -3.7 °C |
Pondělí – 25.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí




