Počasí

Koupaliště Bystřice pod Hostýnem, Velký bazén
Teplota vody6.6 °C
| Oblast | Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem |
| GPS | 49°24'33.27"N, 17°41'5.19"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 392
Identifikátor tohoto měřidla: 392
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 02:20 | 6.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | 6.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | 6.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 6.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 6.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 6.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:10 | 6.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:10 | 6.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:10 | 6.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:05 | 6.7 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.6 °C |
| Maximum | 7.8 °C |
| Průměr | 7.2 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.6 °C |
| Maximum | 29.6 °C |
| Průměr | 11.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.3 °C |
| Maximum | 44.4 °C |
| Průměr | 16.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.6 °C |
| Maximum | 44.4 °C |
| Průměr | 6.5 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




