Počasí

Skiareál Karolinka , Teplota vzduchu střed
Teplota vzduchu v prostřední části sjezdovky2.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'54.32"N; 18°14'40.78"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 37
Identifikátor tohoto měřidla: 37
Kamera v okolí
Prostřední část sjezdovky a snowpark
Kamera snímá prostřední část sjezdovky a snowpark skiareálu Karolinka
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 31.3.2026 v 21:50 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:45 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:40 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:35 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:30 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:25 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:20 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:15 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:10 | 2.2 °C |
| 31.3.2026 v 21:05 | 2.3 °C |
Statistiky údajů
| 31.3.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.1 °C |
| Maximum | 5.7 °C |
| Průměr | 3.2 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.1 °C |
| Maximum | 10.4 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
| Březen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -5.3 °C |
| Maximum | 19.4 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.8 °C |
| Maximum | 19.4 °C |
| Průměr | 0.5 °C |
Úterý – 31.3.2026
14. týden
Březen – 3. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Prostřední část sjezdovky a snowpark
Kamera snímá prostřední část sjezdovky a snowpark skiareálu Karolinka
Měřidla v okolí



