Počasí

Skiareál Klínovec, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v dolní části Skiareálu Klínovec.8.8 °C
| Oblast | Krušné hory |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 219
Identifikátor tohoto měřidla: 219
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 28.5.2026 v 03:45 | 8.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:40 | 8.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:35 | 8.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:30 | 9.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:25 | 9.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:20 | 9.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:15 | 9.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:10 | 9.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:05 | 9.8 °C |
| 28.5.2026 v 03:00 | 9.8 °C |
Statistiky údajů
| 28.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.8 °C |
| Maximum | 12.9 °C |
| Průměr | 10.6 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.8 °C |
| Maximum | 25.1 °C |
| Průměr | 18.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.2 °C |
| Maximum | 25.3 °C |
| Průměr | 11.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -18.8 °C |
| Maximum | 25.3 °C |
| Průměr | 4.3 °C |
Čtvrtek – 28.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí