Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 409
Identifikátor tohoto měřidla: 409
Kamera v okolí
Letiště Václava Havla Praha
Pohled na runwaye 24 a 06 na pražském letišti Václava Havla.
Zdroj: tv.idnes.cz
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 02:35 | 10.5 °C |
| 19.5.2026 v 02:30 | 10.5 °C |
| 19.5.2026 v 02:25 | 10.5 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | 10.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 10.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:10 | 10.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:05 | 10.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:00 | 10.1 °C |
| 19.5.2026 v 01:55 | 10.0 °C |
| 19.5.2026 v 01:50 | 10.0 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.2 °C |
| Maximum | 11.5 °C |
| Průměr | 10.3 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.5 °C |
| Maximum | 19.4 °C |
| Průměr | 12.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.4 °C |
| Maximum | 26.7 °C |
| Průměr | 13.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -10.8 °C |
| Maximum | 26.7 °C |
| Průměr | 5.8 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Letiště Václava Havla Praha
Pohled na runwaye 24 a 06 na pražském letišti Václava Havla.
Zdroj: tv.idnes.cz
Měřidla v okolí

