Počasí

Bludný - Rajnochovice Troják, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na vrcholu Bludný14.8 °C
| Oblast | Troják |
| GPS | 49°22'23.93"N; 17°50'18.69"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 71
Identifikátor tohoto měřidla: 71
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 22.5.2026 v 21:55 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 21:50 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 21:45 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 21:40 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 21:35 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 21:30 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 21:25 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 21:20 | 14.8 °C |
| 22.5.2026 v 21:15 | 14.9 °C |
| 22.5.2026 v 21:10 | 14.9 °C |
Statistiky údajů
| 22.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.8 °C |
| Maximum | 18.0 °C |
| Průměr | 14.5 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.5 °C |
| Maximum | 20.0 °C |
| Průměr | 13.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.5 °C |
| Maximum | 22.3 °C |
| Průměr | 11.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.7 °C |
| Maximum | 22.3 °C |
| Průměr | 4.5 °C |
Pátek – 22.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí


