Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 209
Identifikátor tohoto měřidla: 209
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 22.5.2026 v 01:20 | 27.1 °C |
| 22.5.2026 v 01:15 | 27.1 °C |
| 22.5.2026 v 01:10 | 27.1 °C |
| 22.5.2026 v 01:05 | 27.1 °C |
| 22.5.2026 v 01:00 | 27.1 °C |
| 22.5.2026 v 00:55 | 27.1 °C |
| 22.5.2026 v 00:50 | 27.2 °C |
| 22.5.2026 v 00:45 | 27.2 °C |
| 22.5.2026 v 00:40 | 27.1 °C |
| 22.5.2026 v 00:35 | 27.1 °C |
Statistiky údajů
| 22.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 27.1 °C |
| Maximum | 27.2 °C |
| Průměr | 27.1 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 26.8 °C |
| Maximum | 28.1 °C |
| Průměr | 27.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 25.5 °C |
| Maximum | 28.7 °C |
| Průměr | 27.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 22.3 °C |
| Maximum | 28.9 °C |
| Průměr | 27.4 °C |
Pátek – 22.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
