Počasí

Sport Centrum Bouřňák, Teplota
Teplota ve skiareálu Bouřňák v Krušných Horách18.9 °C
| Oblast | Krušné hory (ULK) |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 411
Identifikátor tohoto měřidla: 411
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 27.5.2026 v 09:55 | 18.9 °C |
| 27.5.2026 v 09:50 | 18.9 °C |
| 27.5.2026 v 09:45 | 18.2 °C |
| 27.5.2026 v 09:40 | 18.2 °C |
| 27.5.2026 v 09:35 | 18.2 °C |
| 27.5.2026 v 09:30 | 17.7 °C |
| 27.5.2026 v 09:25 | 17.7 °C |
| 27.5.2026 v 09:20 | 17.7 °C |
| 27.5.2026 v 09:15 | 17.7 °C |
| 27.5.2026 v 09:10 | 17.6 °C |
Statistiky údajů
| 27.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 16.8 °C |
| Maximum | 19.1 °C |
| Průměr | 17.9 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.7 °C |
| Maximum | 27.5 °C |
| Průměr | 18.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 27.5 °C |
| Průměr | 11.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.1 °C |
| Maximum | 27.5 °C |
| Průměr | 3.0 °C |
Středa – 27.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí