Počasí

Ski areál SEVERKA v Dolní Lomné, Teplota
Teplota Horní stanice5.3 °C
| Oblast | Beskydy, Moravskoslezský kraj |
| GPS | 49°30'51.4"N; 18°42'33.4"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 396
Identifikátor tohoto měřidla: 396
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 03:15 | 5.3 °C |
| 19.5.2026 v 03:10 | 5.4 °C |
| 19.5.2026 v 03:05 | 5.5 °C |
| 19.5.2026 v 03:00 | 5.4 °C |
| 19.5.2026 v 02:55 | 5.4 °C |
| 19.5.2026 v 02:50 | 5.3 °C |
| 19.5.2026 v 02:45 | 5.3 °C |
| 19.5.2026 v 02:40 | 5.3 °C |
| 19.5.2026 v 02:35 | 5.3 °C |
| 19.5.2026 v 02:30 | 5.3 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.2 °C |
| Maximum | 5.6 °C |
| Průměr | 5.4 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.2 °C |
| Maximum | 10.6 °C |
| Průměr | 6.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.5 °C |
| Maximum | 24.9 °C |
| Průměr | 11.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.2 °C |
| Maximum | 24.9 °C |
| Průměr | 4.4 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




