Počasí

TJ Němčičky, Rychlost větru
Rychlost větru ve skiareálu Němčičky ve spodní čási sjezdovky4.3 m/s
| Oblast | Jihomoravský kraj |
| GPS | 48°55'52.09"N; 16°50'5.60"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 127
Identifikátor tohoto měřidla: 127
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 31.3.2026 v 12:40 | 4.3 m/s |
| 31.3.2026 v 12:35 | 4.2 m/s |
| 31.3.2026 v 12:30 | 3.1 m/s |
| 31.3.2026 v 12:25 | 5.2 m/s |
| 31.3.2026 v 12:20 | 3.3 m/s |
| 31.3.2026 v 12:15 | 4.4 m/s |
| 31.3.2026 v 12:10 | 4.4 m/s |
| 31.3.2026 v 12:05 | 5.6 m/s |
| 31.3.2026 v 12:00 | 5.2 m/s |
| 31.3.2026 v 11:55 | 3.6 m/s |
Statistiky údajů
| 31.3.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.3 m/s |
| Maximum | 5.6 m/s |
| Průměr | 2.7 m/s |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 5.6 m/s |
| Průměr | 2.1 m/s |
| Březen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 7.2 m/s |
| Průměr | 1.6 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 7.2 m/s |
| Průměr | 1.4 m/s |
Úterý – 31.3.2026
14. týden
Březen – 3. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




