Počasí

Skiareál Karolinka , Rychlost větru dole
Rychlost větru na sjezdovce ve spodní části4.4 m/s
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'54.08"N; 18°15'14.68"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 42
Identifikátor tohoto měřidla: 42
Kamera v okolí
Spodní část sjezdovky skiareálu Karolinka
Na snímku z kamery je spodní části sjezdovky skiareálu Karolinka
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 27.5.2026 v 11:35 | 4.4 m/s |
| 27.5.2026 v 11:30 | 1.0 m/s |
| 27.5.2026 v 11:25 | 1.8 m/s |
| 27.5.2026 v 11:20 | 0.7 m/s |
| 27.5.2026 v 11:15 | 1.7 m/s |
| 27.5.2026 v 11:10 | 0.7 m/s |
| 27.5.2026 v 11:05 | 0.5 m/s |
| 27.5.2026 v 11:00 | 2.1 m/s |
| 27.5.2026 v 10:55 | 0.6 m/s |
| 27.5.2026 v 10:50 | 0.5 m/s |
Statistiky údajů
| 27.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 4.4 m/s |
| Průměr | 0.3 m/s |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 6.6 m/s |
| Průměr | 1.1 m/s |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 29.9 m/s |
| Průměr | 2.1 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 30.7 m/s |
| Průměr | 5.6 m/s |
Středa – 27.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Spodní část sjezdovky skiareálu Karolinka
Na snímku z kamery je spodní části sjezdovky skiareálu Karolinka
Měřidla v okolí




