Počasí

Skiareál Lázeňský vrch, Mokrá teplota WBT
Mokrá teplota WBT--
| Oblast | Olomoucký kraj, Jeseníky |
| GPS | 50°13'32.79"N; 17°8'24.91"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 443
Identifikátor tohoto měřidla: 443
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 18.3.2026 v 23:10 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 23:05 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 23:00 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 22:55 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 22:50 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 22:45 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 22:40 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 22:35 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 22:30 | 4.3 °C |
| 18.3.2026 v 22:25 | 4.3 °C |
Statistiky údajů
| 3.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.8 °C |
| Maximum | 7.9 °C |
| Průměr | -2.3 °C |
Pátek – 3.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

