Počasí

Skiareál Hlubočky, Mokrá teplota
Mokrá teplota v horní části sjezdovky skiareálu Hlubočky u Olomouce8 °C
| Oblast | Oderské vrchy |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 231
Identifikátor tohoto měřidla: 231
Kamera v okolí
Horní část sjezdovky skiareálu Hlubočky
Pohled kamery na horní část sjezdovky a okolí skiareálu Hlubočky u Olomouce
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.4.2026 v 15:05 | 8.0 °C |
| 15.4.2026 v 15:00 | 7.7 °C |
| 15.4.2026 v 14:55 | 7.8 °C |
| 15.4.2026 v 14:50 | 7.5 °C |
| 15.4.2026 v 14:45 | 7.9 °C |
| 15.4.2026 v 14:40 | 7.6 °C |
| 15.4.2026 v 14:35 | 7.9 °C |
| 15.4.2026 v 14:30 | 8.2 °C |
| 15.4.2026 v 14:25 | 7.8 °C |
| 15.4.2026 v 14:20 | 8.0 °C |
Statistiky údajů
| 15.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.0 °C |
| Maximum | 8.6 °C |
| Průměr | 7.7 °C |
| 16. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.8 °C |
| Maximum | 8.6 °C |
| Průměr | 3.3 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -9.2 °C |
| Maximum | 11.3 °C |
| Průměr | 0.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.5 °C |
| Maximum | 11.3 °C |
| Průměr | -1.0 °C |
Středa – 15.4.2026
16. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Horní část sjezdovky skiareálu Hlubočky
Pohled kamery na horní část sjezdovky a okolí skiareálu Hlubočky u Olomouce
Měřidla v okolí


