Počasí

Ski areál SEVERKA v Dolní Lomné, Teplota
Teplota Horní stanice4.4 °C
| Oblast | Beskydy, Moravskoslezský kraj |
| GPS | 49°30'51.4"N; 18°42'33.4"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 396
Identifikátor tohoto měřidla: 396
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 4.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 4.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 4.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 4.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 4.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 4.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 4.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 4.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 4.8 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 5.0 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.2 °C |
| Maximum | 12.1 °C |
| Průměr | 8.1 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.2 °C |
| Maximum | 16.6 °C |
| Průměr | 10.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.2 °C |
| Maximum | 24.9 °C |
| Průměr | 13.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.2 °C |
| Maximum | 24.9 °C |
| Průměr | 4.3 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




