Počasí

Ski areál SEVERKA v Dolní Lomné, Rychlost větru
Rychlost větru2.2 m/s
| Oblast | Beskydy, Moravskoslezský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 400
Identifikátor tohoto měřidla: 400
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 07:15 | 2.2 m/s |
| 5.4.2026 v 07:10 | 2.6 m/s |
| 5.4.2026 v 07:05 | 1.9 m/s |
| 5.4.2026 v 07:00 | 1.7 m/s |
| 5.4.2026 v 06:55 | 1.5 m/s |
| 5.4.2026 v 06:50 | 1.8 m/s |
| 5.4.2026 v 06:45 | 1.8 m/s |
| 5.4.2026 v 06:40 | 1.7 m/s |
| 5.4.2026 v 06:35 | 1.9 m/s |
| 5.4.2026 v 06:30 | 1.8 m/s |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.8 m/s |
| Maximum | 2.6 m/s |
| Průměr | 1.6 m/s |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 6.0 m/s |
| Průměr | 1.6 m/s |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 6.0 m/s |
| Průměr | 1.7 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 8.7 m/s |
| Průměr | 1.7 m/s |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



