Počasí

Ski areál SEVERKA v Dolní Lomné, Mokrá teplota
Mokrá teplota7.5 °C
| Oblast | Beskydy, Moravskoslezský kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 399
Identifikátor tohoto měřidla: 399
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 12:30 | 7.5 °C |
| 20.5.2026 v 12:25 | 8.1 °C |
| 20.5.2026 v 12:20 | 7.5 °C |
| 20.5.2026 v 12:15 | 7.9 °C |
| 20.5.2026 v 12:10 | 8.2 °C |
| 20.5.2026 v 12:05 | 8.0 °C |
| 20.5.2026 v 12:00 | 8.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:55 | 7.1 °C |
| 20.5.2026 v 11:50 | 7.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:45 | 7.2 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.1 °C |
| Maximum | 8.5 °C |
| Průměr | 5.1 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.6 °C |
| Maximum | 9.8 °C |
| Průměr | 4.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -4.9 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | 4.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.6 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | -1.6 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí




