Počasí

Ski areál SEVERKA v Dolní Lomné, Teplota Dolní stanice
Teplota Dolní stanice7.2 °C
| Oblast | Beskydy, Moravskoslezský kraj |
| GPS | 49°52'28.01"N; 18°70'83.27"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 403
Identifikátor tohoto měřidla: 403
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 16.5.2026 v 14:45 | 7.2 °C |
| 16.5.2026 v 14:40 | 7.2 °C |
| 16.5.2026 v 14:35 | 7.2 °C |
| 16.5.2026 v 14:30 | 7.3 °C |
| 16.5.2026 v 14:25 | 7.2 °C |
| 16.5.2026 v 14:20 | 7.2 °C |
| 16.5.2026 v 14:15 | 7.2 °C |
| 16.5.2026 v 14:10 | 7.2 °C |
| 16.5.2026 v 14:05 | 7.2 °C |
| 16.5.2026 v 14:00 | 7.3 °C |
Statistiky údajů
| 16.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.5 °C |
| Maximum | 8.5 °C |
| Průměr | 7.6 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.5 °C |
| Maximum | 16.6 °C |
| Průměr | 9.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.5 °C |
| Maximum | 24.9 °C |
| Průměr | 12.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.3 °C |
| Maximum | 24.9 °C |
| Průměr | 2.8 °C |
Sobota – 16.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí




