Počasí

TJ Němčičky, Teplota vzduchu u pokladny
Teplota vzduchu ve skiareálu Němčičky ve spodní čási sjezdovky5.5 °C
| Oblast | Jihomoravský kraj |
| GPS | 48°55'52.09"N; 16°50'5.60"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 124
Identifikátor tohoto měřidla: 124
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 5.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 5.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 5.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 5.8 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 5.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 6.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 6.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 6.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 6.7 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 6.9 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.5 °C |
| Maximum | 14.6 °C |
| Průměr | 11.2 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.5 °C |
| Maximum | 22.5 °C |
| Průměr | 13.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.6 °C |
| Maximum | 27.2 °C |
| Průměr | 16.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.5 °C |
| Maximum | 27.2 °C |
| Průměr | 6.0 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





