Počasí

TJ Němčičky, Teplota vzduchu na kopci
Teplota vzduchu ve skiareálu Němčičky v horní části sjezdovky--
| Oblast | Jihomoravský kraj |
| GPS | 48°55'46.0"N; 16°49'55.0"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 121
Identifikátor tohoto měřidla: 121
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.4.2026 v 06:25 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 06:20 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 06:15 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 06:10 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 06:05 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 06:00 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 05:55 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 05:50 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 05:45 | 4.1 °C |
| 12.4.2026 v 05:40 | 4.0 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -10.6 °C |
| Maximum | 24.5 °C |
| Průměr | 3.9 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí






