Počasí

TJ Němčičky, Rosný bod na kopci
Mokrá teplota ve skiareálu Němčičky v horní části sjezdovky--
| Oblast | Jihomoravský kraj |
| GPS | 48°55'45.49"N, 16°49'55.2"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 123
Identifikátor tohoto měřidla: 123
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.4.2026 v 06:25 | -5.1 °C |
| 12.4.2026 v 06:20 | -5.1 °C |
| 12.4.2026 v 06:15 | -5.1 °C |
| 12.4.2026 v 06:10 | -5.2 °C |
| 12.4.2026 v 06:05 | -5.2 °C |
| 12.4.2026 v 06:00 | -5.2 °C |
| 12.4.2026 v 05:55 | -5.2 °C |
| 12.4.2026 v 05:50 | -5.3 °C |
| 12.4.2026 v 05:45 | -5.3 °C |
| 12.4.2026 v 05:40 | -5.3 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.6 °C |
| Maximum | 8.4 °C |
| Průměr | -3.0 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




