Počasí

TJ Němčičky, Rychlost větru
Rychlost větru ve skiareálu Němčičky ve spodní čási sjezdovky1.1 m/s
| Oblast | Jihomoravský kraj |
| GPS | 48°55'52.09"N; 16°50'5.60"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 127
Identifikátor tohoto měřidla: 127
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.5.2026 v 16:50 | 1.1 m/s |
| 15.5.2026 v 16:45 | 1.8 m/s |
| 15.5.2026 v 16:40 | 1.5 m/s |
| 15.5.2026 v 16:35 | 0.9 m/s |
| 15.5.2026 v 16:30 | 1.1 m/s |
| 15.5.2026 v 16:25 | 1.4 m/s |
| 15.5.2026 v 16:20 | 0.9 m/s |
| 15.5.2026 v 16:15 | 1.3 m/s |
| 15.5.2026 v 16:10 | 1.4 m/s |
| 15.5.2026 v 16:05 | 2.2 m/s |
Statistiky údajů
| 15.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 2.5 m/s |
| Průměr | 0.9 m/s |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 4.3 m/s |
| Průměr | 1.2 m/s |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 5.2 m/s |
| Průměr | 1.4 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 7.2 m/s |
| Průměr | 1.5 m/s |
Pátek – 15.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




