Počasí

TJ Němčičky, Rosný bod u pokladny
Rosný bod ve skiareálu Němčičky ve spodní čási sjezdovky4.1 °C
| Oblast | Jihomoravský kraj |
| GPS | 48°55'52.09"N; 16°50'5.60"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 126
Identifikátor tohoto měřidla: 126
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 02:45 | 4.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:40 | 4.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:35 | 4.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:30 | 4.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:25 | 4.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | 4.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 4.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:10 | 4.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:05 | 4.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:00 | 4.3 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.1 °C |
| Maximum | 5.1 °C |
| Průměr | 4.5 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.4 °C |
| Maximum | 8.0 °C |
| Průměr | 4.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.6 °C |
| Maximum | 12.9 °C |
| Průměr | 5.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.7 °C |
| Maximum | 12.9 °C |
| Průměr | -0.9 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





