Počasí

Skiareál Hlubočky, Teplota vzduchu nahoře
Teplota vzduchu v horní části sjezdovky skiareálu Hlubočky u Olomouce13.6 °C
| Oblast | Oderské vrchy |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 229
Identifikátor tohoto měřidla: 229
Kamera v okolí
Horní část sjezdovky skiareálu Hlubočky
Pohled kamery na horní část sjezdovky a okolí skiareálu Hlubočky u Olomouce
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 11.5.2026 v 20:35 | 13.6 °C |
| 11.5.2026 v 20:30 | 13.6 °C |
| 11.5.2026 v 20:25 | 13.7 °C |
| 11.5.2026 v 20:20 | 14.0 °C |
| 11.5.2026 v 20:15 | 14.1 °C |
| 11.5.2026 v 20:10 | 15.0 °C |
| 11.5.2026 v 20:05 | 15.2 °C |
| 11.5.2026 v 20:00 | 15.0 °C |
| 11.5.2026 v 19:55 | 15.0 °C |
| 11.5.2026 v 19:50 | 15.2 °C |
Statistiky údajů
| 11.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.1 °C |
| Maximum | 20.7 °C |
| Průměr | 16.1 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.1 °C |
| Maximum | 20.7 °C |
| Průměr | 16.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.6 °C |
| Maximum | 26.2 °C |
| Průměr | 15.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.2 °C |
| Maximum | 26.2 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
Pondělí – 11.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Horní část sjezdovky skiareálu Hlubočky
Pohled kamery na horní část sjezdovky a okolí skiareálu Hlubočky u Olomouce
Měřidla v okolí

