Počasí

Skiareál Hlubočky, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v dolní části sjezdovky skiareálu Hlubočky u Olomouce17.5 °C
| Oblast | Oderské vrchy |
| GPS | 49°37'39.82"N; 17°24'18.52"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 3
Identifikátor tohoto měřidla: 3
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 04:55 | 17.5 °C |
| 25.5.2026 v 04:50 | 17.5 °C |
| 25.5.2026 v 04:45 | 17.4 °C |
| 25.5.2026 v 04:40 | 17.4 °C |
| 25.5.2026 v 04:35 | 17.3 °C |
| 25.5.2026 v 04:30 | 17.3 °C |
| 25.5.2026 v 04:25 | 17.3 °C |
| 25.5.2026 v 04:20 | 17.3 °C |
| 25.5.2026 v 04:15 | 17.3 °C |
| 25.5.2026 v 04:10 | 17.3 °C |
Statistiky údajů
| 25.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.4 °C |
| Maximum | 17.5 °C |
| Průměr | 14.9 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.4 °C |
| Maximum | 17.5 °C |
| Průměr | 14.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.4 °C |
| Maximum | 30.1 °C |
| Průměr | 13.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.8 °C |
| Maximum | 30.1 °C |
| Průměr | 4.3 °C |
Pondělí – 25.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí

