Počasí

Skiareál Hlubočky, Mokrá teplota
Mokrá teplota v horní části sjezdovky skiareálu Hlubočky u Olomouce49.8 °C
| Oblast | Oderské vrchy |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 231
Identifikátor tohoto měřidla: 231
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 04:30 | 49.8 °C |
| 26.5.2026 v 04:25 | 49.7 °C |
| 26.5.2026 v 04:15 | 50.0 °C |
| 26.5.2026 v 04:10 | 50.0 °C |
| 26.5.2026 v 03:55 | 50.0 °C |
| 26.5.2026 v 03:50 | 50.0 °C |
| 26.5.2026 v 03:45 | 50.0 °C |
| 23.5.2026 v 07:00 | 49.9 °C |
| 23.5.2026 v 06:55 | 49.6 °C |
| 23.5.2026 v 06:50 | 49.6 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 49.7 °C |
| Maximum | 50.0 °C |
| Průměr | 49.9 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 49.7 °C |
| Maximum | 50.0 °C |
| Průměr | 49.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.3 °C |
| Maximum | 50.0 °C |
| Průměr | 20.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.5 °C |
| Maximum | 50.0 °C |
| Průměr | 2.5 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí


