Počasí

Horské atrakce Ramzová, Teplota vzduchu horní stanice
Teplota vzduchu u horní stanice Skiareálu Ramzová18.6 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°11'18.21"N; 17°4'12.0"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 14
Identifikátor tohoto měřidla: 14
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 11:45 | 18.6 °C |
| 20.5.2026 v 11:40 | 18.6 °C |
| 20.5.2026 v 11:35 | 18.7 °C |
| 20.5.2026 v 11:30 | 19.0 °C |
| 20.5.2026 v 11:25 | 19.3 °C |
| 20.5.2026 v 11:20 | 19.2 °C |
| 20.5.2026 v 11:15 | 19.6 °C |
| 20.5.2026 v 11:10 | 20.8 °C |
| 20.5.2026 v 11:05 | 21.2 °C |
| 20.5.2026 v 11:00 | 21.6 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.2 °C |
| Maximum | 21.6 °C |
| Průměr | 10.6 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.5 °C |
| Maximum | 22.8 °C |
| Průměr | 9.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.8 °C |
| Maximum | 27.2 °C |
| Průměr | 10.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.1 °C |
| Maximum | 27.2 °C |
| Průměr | 2.5 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

