Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 120
Identifikátor tohoto měřidla: 120
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 24.5.2026 v 00:15 | 8.1 °C |
| 24.5.2026 v 00:10 | 8.2 °C |
| 24.5.2026 v 00:05 | 8.3 °C |
| 24.5.2026 v 00:00 | 8.0 °C |
| 23.5.2026 v 23:55 | 8.6 °C |
| 23.5.2026 v 23:50 | 8.9 °C |
| 23.5.2026 v 23:45 | 8.9 °C |
| 23.5.2026 v 23:40 | 9.1 °C |
| 23.5.2026 v 23:35 | 9.0 °C |
| 23.5.2026 v 23:30 | 8.5 °C |
Statistiky údajů
| 24.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.0 °C |
| Maximum | 8.3 °C |
| Průměr | 8.2 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.9 °C |
| Maximum | 14.5 °C |
| Průměr | 8.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.8 °C |
| Maximum | 14.5 °C |
| Průměr | 6.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.2 °C |
| Maximum | 14.5 °C |
| Průměr | -0.3 °C |
Neděle – 24.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

