Počasí

Horské atrakce Ramzová, Teplota vzduchu dolní stanice
Teplota vzduchu u pokladny Skiareálu Ramzová19.9 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 118
Identifikátor tohoto měřidla: 118
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 31.5.2026 v 08:55 | 19.9 °C |
| 31.5.2026 v 08:50 | 18.6 °C |
| 31.5.2026 v 08:45 | 19.4 °C |
| 31.5.2026 v 08:40 | 17.6 °C |
| 31.5.2026 v 08:35 | 17.9 °C |
| 31.5.2026 v 08:30 | 17.9 °C |
| 31.5.2026 v 08:25 | 17.7 °C |
| 31.5.2026 v 08:20 | 17.5 °C |
| 31.5.2026 v 08:15 | 17.6 °C |
| 31.5.2026 v 08:10 | 17.5 °C |
Statistiky údajů
| 31.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.9 °C |
| Maximum | 21.1 °C |
| Průměr | 14.6 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.8 °C |
| Maximum | 32.1 °C |
| Průměr | 16.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.1 °C |
| Maximum | 32.1 °C |
| Průměr | 12.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.6 °C |
| Maximum | 32.1 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
Neděle – 31.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

