Počasí

Ski areál Branná, Mokrá teplota (WBT) - horní
Ski Branná--
| Oblast | Branná |
| GPS | 50°9'12.381"N; 17°0'0.559"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 335
Identifikátor tohoto měřidla: 335
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 28.3.2026 v 18:15 | -2.8 °C |
| 28.3.2026 v 18:10 | -2.8 °C |
| 28.3.2026 v 18:05 | -2.9 °C |
| 28.3.2026 v 18:00 | -2.9 °C |
| 28.3.2026 v 17:55 | -3.0 °C |
| 28.3.2026 v 17:50 | -2.9 °C |
| 28.3.2026 v 17:45 | -2.8 °C |
| 28.3.2026 v 17:40 | -2.8 °C |
| 28.3.2026 v 17:35 | -2.8 °C |
| 28.3.2026 v 17:30 | -2.8 °C |
Statistiky údajů
| 29.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.1 °C |
| Maximum | 7.7 °C |
| Průměr | -2.4 °C |
Pátek – 29.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí


