Počasí

Ski areál Branná, Horní teploměr
Ski Branná - horní teploměr17.3 °C
| Oblast | Branná |
| GPS | 50°9'12.381"N; 17°0'0.559"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 333
Identifikátor tohoto měřidla: 333
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 11:55 | 17.3 °C |
| 20.5.2026 v 11:50 | 16.8 °C |
| 20.5.2026 v 11:45 | 16.6 °C |
| 20.5.2026 v 11:40 | 16.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:35 | 16.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:30 | 16.7 °C |
| 20.5.2026 v 11:25 | 17.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:20 | 18.3 °C |
| 20.5.2026 v 11:15 | 18.8 °C |
| 20.5.2026 v 11:10 | 17.6 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.6 °C |
| Maximum | 19.6 °C |
| Průměr | 12.3 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.6 °C |
| Maximum | 19.6 °C |
| Průměr | 10.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.9 °C |
| Maximum | 23.3 °C |
| Průměr | 10.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.1 °C |
| Maximum | 23.3 °C |
| Průměr | 2.9 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí


