Počasí

Ski areál Branná, Mokrá teplota (WBT) - dolní
Ski Branná4.1 °C
| Oblast | Branná |
| GPS | 50°9'10.26"N; 17°0'41.26"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 299
Identifikátor tohoto měřidla: 299
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 29.5.2026 v 17:00 | 4.1 °C |
| 29.5.2026 v 16:55 | 4.3 °C |
| 29.5.2026 v 16:50 | 4.2 °C |
| 29.5.2026 v 16:45 | 4.9 °C |
| 29.5.2026 v 16:40 | 3.4 °C |
| 29.5.2026 v 16:35 | 4.0 °C |
| 29.5.2026 v 16:30 | 4.1 °C |
| 29.5.2026 v 16:25 | 4.1 °C |
| 29.5.2026 v 16:20 | 4.3 °C |
| 29.5.2026 v 16:15 | 4.0 °C |
Statistiky údajů
| 29.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -19.2 °C |
| Maximum | 9.5 °C |
| Průměr | -0.8 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -48.1 °C |
| Maximum | 16.7 °C |
| Průměr | 3.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -49.7 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | 1.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -50.0 °C |
| Maximum | 17.7 °C |
| Průměr | -7.2 °C |
Pátek – 29.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



