Počasí

Snow park Paprsek, Vzduch
Horní stanice LD - Paprsek15.6 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°12'35.95"N, 16°59'21.06"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 236
Identifikátor tohoto měřidla: 236
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 29.5.2026 v 19:40 | 15.6 °C |
| 29.5.2026 v 19:35 | 15.6 °C |
| 29.5.2026 v 19:30 | 15.7 °C |
| 29.5.2026 v 19:25 | 15.6 °C |
| 29.5.2026 v 19:20 | 15.7 °C |
| 29.5.2026 v 19:15 | 15.7 °C |
| 29.5.2026 v 19:10 | 15.8 °C |
| 29.5.2026 v 19:05 | 15.9 °C |
| 29.5.2026 v 19:00 | 16.0 °C |
| 29.5.2026 v 18:55 | 16.1 °C |
Statistiky údajů
| 29.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.1 °C |
| Maximum | 19.6 °C |
| Průměr | 13.1 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.2 °C |
| Maximum | 23.2 °C |
| Průměr | 14.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.2 °C |
| Maximum | 24.4 °C |
| Průměr | 10.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.9 °C |
| Maximum | 24.4 °C |
| Průměr | 2.1 °C |
Pátek – 29.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí


